Ferudun Cemal AYDIN | CHP Örgütüme Söz Veriyorum

SÖZ VERİYORUM!

7/24 telefonum açık olacak, arayan her yoldaşım telefonun öteki ucunda beni bulacak. Bana ulaşmak için araya adam, tanıdık koymayacak. Sekretelik, randevu al, bugün git yarın gel olmayacak .

İlk ve öcelikli işim sizsiniz ve görevde olduğum sürede size ben mutlaka ama mutlaka dönüş yapacağım. Sorunlarınıza ve dertlerinize çare arayacağım. Her hafta mutlaka bir ilçemizde çarşı, pazar, kıraathane, hastane gezeceğiz, halkımızı dinleyeceğiz .

Sorunlarınızdan anında haberdar olacağız. Kurumları ve sorumlu tüm yapıları sizlere hizmet için çalıştırmaya elimden geldiğince, gücüm yettiğince çalıştırmaya SÖZ veriyorum.

Her hafta 1 ilçemizde halkın içinde olacağız. Halkı dinleyeceğiz. Notlar alacağız ve vatandaşlarımızdan alınan her bir not başımızın üzerinde önemli bir görev olacak.

Bol yıldızlı otellerde, şaşalı restorantlarda toplantılarımız olmayacak. Mahallelerde, kıraathanelerde, derneklerde vatandaşlarımızla birlikte toplanacığız.

Çok sık otobüs minibüs kullanırım, kullanmaya devam edeceğim. Kursağımdan asla yetimin, garip gurebanın hakkı, lokması geçmeyecek.

Makam arabalarını kullanmayacağım. İl başkanlığımızdaki tüm hesapları sizlerle paylaşacağım. Sizler otellerde motellerde tatil köylerinde kapalı kapılar arkasında neler döndüğünü merak etmeyecek, işkillenmeyecek, üzülmeyeceksiniz.

Açık, şeffaf ve denetlenebilir olacağız.

Bizler partimizin ve ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal'in izinde, 6 Ok ilkelerimiz sırtımızda, Demokrasiyi ön koşul tutan öz evlatlarımızla yola çıkacağız. Söz, yetki ve karar makamlarında örgüt olacak, sizler olacaksınız.

CHP'LİYİM
VATANDAŞIM
ÜYEYİM

CESARETİMİ SİZ DEĞERLİ ÖRGÜTÜMÜZDEN ALDIM.

BEN, SİZİM

EMANET MUSTAFA KEMAL'DEN????
HEDEF İKTİDAR

Sevgi ve saygılarımla,
Ferudun Cemal AYDIN
CHP İstanbul İl Başkan Adayı

 ????????